Vítejte na stránkách našich basenji

Ahoj! Vítám vás všechny na stránkách věnovaných našim čtyřnožcům.

Doufám, že se vám budou líbit a najdete, co hledáte.

Užijte si surfování :-)

Prosím vezměte na vědomí, že štěňátka letos neplánujeme.

Hledáte-li nějaké, v první řadě se podívejte zde:

http://bkb.basenji.info/chov.html

Do basenji komunity se snadno dostanete na facebooku - skupina Gambo forum a štěňata můžete najít ve skupině Basenji puppies Europe

 

Náš basenji příběh

začal už v roce 2006 narozením naši první červenobílé fenečky Kimulimuli v chovatelské stanici Bena Makima (Hanky Hofmanové). Po 2 letech nám Kimulka porodila 5 krásných štěňátek a osud tomu chtěl, že trikolórní pejsek, Aramis (Adenike Belongo) zůstal doma. Naše rodina se rozrostla postupem času o další super basenji mámu Vlaďku, která už měla svoji bubákovsky černou Dabunku (Lady Congo od Markéty Horákové). Pak už to šlo ráz naráz. Osudová láska Vlaďky, Flajky (Fly WIth Style Afrikata od Airidy Bereisiene) a posléze nejbubákovější Nelinka (Garissa Njara Lady Congo) zaplnili volná místečka v srdcích na Dolní Moravě.

A na závěr k nám do smečky přibyla červenobílá holčička Taliska (Regina Mysterious Talisman od Ilony Zlatkiny), pravnučka naší Kimulky, která už běhá po nekonečných pláních za duhovým mostem.


Jenom pro pořádek, kdo nás nezná - Fly, Dabunka a Nelinka žijí s "rodiči" na Dolní Moravě. Zbytek žil-žije-bude žít s námi, tam, kam nás život zavede.

P9051044.JPG
 

Napište nám

 

Máte nějaký dotaz? Našli jste zde vše, co jste hledali?

Uvítám každý podnět ke zlepšení stránek :)

  • Facebook
 
 

Kdo nemiluje zvířata, jakoby nepoznal kus své duše.

©2020 by Můj web. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now